* Ofisimiz Türkiye'nin tekstil merkezi olan Merter keresteciler sitesinde bulunmaktadır.
 
  * Ofisimiz Modelisti olmayan firmalara hizmet sağlarken aynı zamanda işleri yoğun olan firmaların yükünü hafifletmek amacı ile hizmet vermektedir.
 
  * Türkiye'nin tüm şehirlerindeki imalatçılara ASSYST programları varsa, internet aracılığı ile aynı ofisteymiş gibi destek verebilmektedir. Sistemi olmayan firmalarla yine, internet, fax, ve kargo aracılığı ile hizmet sunmaktadır.
 
  * İmalatlarınızda en yüksek verim, kalite ve sürati yakalamak teknolojinin getirdiği bu imkanlardan yararlanmakla mümkün olabileceği takdirinizdir.
 
  *  Rekabetin bu durumlarda olduğu günümüzde maliyetlerin minumum seviyelerde tutmak, diğer ülkelerle rekabet etmek acısından ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.
 
  * Baz kalıplarınız hazırlandıktan sonra sizler tarafında onaylanır sonra serileri yapılır.
 
  * Eğer istenirse zamandan kumaştan ve kaliteden istifade etmek için pastal planı hazırlanır, bunun için (yıkamalı mallarda) kumaşın çekme oranları ve kumaşın eni tarafımıza bildirilmelidir.size kalan kumaşın üzerine pastal kağıdını ütüleyerek yapıştırmak ve pastalınızı kesmektir. 
 
  * Kalıp Çeviri.
Farklı formatlardaki (Lectra,Optitex,Gerber,Investronica) kalıplarınız DXF formatına ve DXF formatlarınız farklı formatlara çevrilir.